Czemu właśnie my?

“Tradycyjne metody produkcji, niekonwencjonalne włoskie smaki i pasja, z którą tworzone są kolejne smakowite propozycje- tym wyróżniamy się od innych. ”

coffee-img-1

Witamy

Koncepcja Trattoria @ Caffe powstała w odpowiedzi na osobistą tęsknotę właściciela za tradycyjnymi włoskimi lodami. Lody wyrabiane na miejscu, minimalna konieczna ilość składników i pasja. Tęsknota napędzana była również kulinarną ciekawością, chęcią tworzenia czegoś nowego – innego. Nieszablonowe smaki, to jest domeną lodów z Trattoria @ Caffe. Oczywiście Trattoria @ Caffe to nie tylko lody. Zapraszamy do naszego lokalu na niecodzienne włoskie specjały.

Słodkości

„Dla nas nie ma smaków niemożliwych. Poza standardową ofertą słodkości dostępnych w Trattoria & Caffe, codziennie zaskoczymy Cię „czymś” specjalnym. Ogranicza nas tylko wyobraźnia ”

Włoskie słodkości

Specjały Trattoria & Caffe – zawsze w stałej ofercie

Poza standardową ofertą włoskich deserów codziennie w naszej ofercie znajdziesz „słodkości specjalne” – deser dnia. Nigdy nie wiesz co dziś Cię zaskoczy, dlatego przyjdź i spróbuj czegoś nowego.

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek
8:00 – 21:00
*
sobota – niedziela
10:00 – 22:00

Trattoria & Caffe zaprasza od poniedziałku do niedzieli. Na specjalne życzenia istnieje możliwości udostępnienia lokalu poza standardowymi godzinami. W sprawie rezerwacji i zapytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu

+48 18 307 06 02
+48 530 222 227

ul. Wazów 8 Nowy Sącz

Zarezerwuj stolik!

Oferujemy

Dzisiejsze specjały

Lody i włoskie słodkości

Z dumą możemy zaprosić na tradycyjne włoskie lody o nietuzinkowych smakach. Parmezan w gałce a może czarny węgiel? W ofercie zawsze mamy klasyczna śmietankę i czekoladę.

Włoskie napoje

Orzeźwiająca włoska lemoniada, miętowy smak mojito w wersjach bez i z alkoholem, na te i inne propozycje zapraszamy do naszego Caffe.

Kawa & Herbata

Mocne espresso, delikatne cappuccino a może aromatyczne latte w różnych smakach do wyboru? Na co masz dzisiaj ochotę?

Świeże soki

Tęsknisz za słodkim smakiem pomarańczy dojrzewających w południowym słońcu? Zapraszamy na świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne.

Alkohole

Wieczorową porą zapraszamy na coś mocniejszego. Oferta jest szeroka, koneserzy różnych trunków zapewne znajdą coś dla siebie.

LODY

Nietypowe lody to nasza specjaloność!

Godz. Otwarcia

Trattoria & Caffe
pn. – pt.: 8:00- 21:00
so. – ndz.: 10:00 – 22:00

Jak trafić?

ul. Wazów 8 Nowy Sącz

kontakt

Do zobaczenia 🙂

+48 18 307 06 02

info@trattoriacaffe.pl